Dagens Bästa Spel
Ombud
Alla speltips
"RekStudion Special" avsnitt 34

"RekStudion Special" avsnitt 34

25 november 2023
admin

Ingen "Special" förra helgen då utbudet inte riktigt bjöd upp till dans under landslagsuppehållet, men trenden innan var lovande med ett par fina träffar till högt odds. I helgen är ligabollen tillbaka och det med besked - det vimlar av riktigt fina matcher, bl.a. Manchester City-Liverpool som startar kl. 13:30 under lördagen. Givetvis är det också där vi hittat helgens "RekStudion Special"!

RekStudion Special: Liverpool vinner eller oavgjort & Szoboszlai och Salah över 2,5 avslut tillsammans

Gillar man Manchester City-sidan kan man kila vidare, men är man flexibel eller lutar åt Liverpool-hållet, så är det här ett riktigt bra spel. Del 1 är att "Pool" ska ta poäng och del 2 att glödhete Szoboszlai ska lösa över 2.5 avslut tillsammans med Salah. Två gubbar som normalt sett levererar och även tar hand om fasta situationer nära mål. Notera att det är avslut och INTE avslut på mål - en väsentlig skillnad. Nya Expekt har boostat oddsen på denna "Special" till 3.75, det gillas!

RYGGA SPECIALEN HÄR

Lyssna på avsnittet:

[embed]https://open.spotify.com/episode/0vrOD0FVWMOVsHISOE72Pa?si=bc08d1f92fba4883[/embed]

DBS

RekStudion Special – Manchester City vs Liverpool

Fotboll
Datum25 nov. 13:30
SpelbolagExpekt
Odds3.75
SpeltipsLiverpool vinner eller oavgjort & Dominik Szoboszlai och Mohamed Salah över 2,5 avslut tillsammans (Manchester City - Liverpool)
Spela nu